OBVESTILO O DELU NA DALJAVO OD 01.02.2021

Spoštovani starši, učenci!

Prvi teden ponovnega odprtja šole za učence od 1. do vključno 3. razreda je za nami. Učenci uspešno vstopajo ponovno v šolski prostor ter se privajajo na šolsko delo. Upamo, da bo potekalo delo čim bolj uspešno in dolgo.

Obveščamo vas, da je Vlada RS, v četrtek, 28. 1. 2021, sprejela spremenjen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih.

S spremenjenim odlokom se začasno prepoveduje zbiranje ljudi v vrtcih/osnovnih šolah, razen za otroke in učence od 1. do vključno 3. razreda v Gorenjski, Koroški, Osrednjeslovenski, Podravski, Pomurski, Primorsko – notranjski in Savinjski regiji. V teh regijah bo od torka, 2. 2. 2021 vzgojno-izobraževalno delo potekalo, za učence od 1. do vključno 3. razreda v prostorih šole.

Zaposleni v vrtcih in šolah v zgoraj naštetih regijah lahko vzgojno-izobraževalno delo izvajajo po predhodno opravljenem hitrem antigenskem testu (HAG).

ponedeljek, 1. 2. 2021 bo izobraževanje za učence od 1. do vključno 3. razreda potekalo na daljavo (učenci ostanejo doma).

Za učence od 4. do 9. razreda in učence glasbenih šol bo v zgoraj naštetih (tako imenovanih »rdečih«) regijah tudi v tednu od 1. 2. 2021 do 5. 2. 2021, izobraževanje potekalo na daljavo.

Prosimo vas za razumevanje situacije, na katero žal nimamo vpliva.

V želji, da ostanemo vsi zdravi, in da se kmalu spet vrnemo v šole, Vas vsi delavci šole prav lepo pozdravljamo.