OBVESTILO ZA STARŠE ob koncu šolskega leta 2022/23

Spoštovani, bliža se konec šolskega leta, hkrati pa smo že pri pripravah in načrtovanju novega, zato objavljamo SEZNAM UČNIH GRADIV ZA ŠOLSKO LETO 2023/24.

Vsi učenci od 1. do 9. razreda prejmejo komplete učbenikov in berila iz učbeniškega sklada brezplačno v izposojo, najkasneje prvi teden pouka.

V kolikor učnih gradiv za naslednje šolsko leto ne želite izposoditi v šoli, to sporočite do srede, 21. 6. 2023, po elektronski pošti na naslov petra.turza-dajc@guest.arnes.si.

Učenci 1., 2. in 3. razreda bodo v šoli brezplačno prejeli tudi komplete delovnih zvezkov (financira MVI).

Delovne zvezke za učence od 4. do 9. razreda, zvezke in učne pripomočke priskrbite in kupite starši po veljavnem seznamu.

Ponudbe gradiv in naročilnice za nakup lahko najdete na spletu ali se oglasite v prodajalnah ponudnikov:

Ob koncu šolskega leta 2023/24, najkasneje do 20. 6. 2024, učenci vrnejo v šolo vse izposojene učbenike in berila.

Prijetne počitnice vam želimo!

Seznam gradiv 23/24