Spoštovani starši,

skladno s prejetim obvestilom Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ) z dne 8. 5. 2020, vas obveščamo, da VVE pri OŠ Kuzma v ponedeljek, 18. 5. 2020, ponovno odpira svoja vrata.

Za optimalno organizacijo dela in sledenje navodilom, ki smo jih prejeli s strani MIZŠ in NIJZ, želimo od vas pridobiti informacijo o vstopu vašega otroka v vrtec.

Kakor izhaja iz okrožnice, mora vrtec zaradi organizacije dela od staršev pridobiti podatke o številu otrok, ki jih bodo starši z 18. 5. 2020 vključili v vrtec. Prijava mora biti pisna in tedenska. Podatke o številu otrok mora vrtec sporočiti ministrstvu. Starši, ki bodo otroke s tem dnem vključili v vrtec, bodo dolžni plačevati vrtec.

VEČ INFORMACIJ …

Izjava staršev o ponovni vključitvi otroka v vrtec v času izrednih razmer in Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19